poniedziałek, 15 czerwca 2009

Bagry jakich nie znałam.

W dniach 13 i 14 czerwca w Krakowie odbyły się Otwarte Mistrzostwa Małopolski w klasie Optimist i innych. Ze względu, że nasz trener Michał pojechał do Łeby na regaty grupy A postanowiłam wystartować w tych regatach.

Po przyjeździe na miejsce wielkie zaskoczenie, bo wiał silny wiatr! Wiele razy byłam na Bagrach ale zawsze były problemy z wiatrem. Raz nawet zamiast żeglowania były wyścigi za pomocą wiosełek.


Wyświetl większą mapę

Trasa składała się z trapezu i śledzia. Jako, że były to otwarte mistrzostwa startowaliśmy bez podziału na grupę A, B i UKS. Dwa dni ścigałam się przede wszystkim z zawodnikami grupy A pływając tuż za pierwszą trójką. W poszczególnych biegach w klasyfikacji grupy B zajmowałam 1 miejsca tylko raz byłam 3. Rozegrano łącznie 9 wyścigów.

Wprawdzie nie wywalczyłam tytułu mistrzowskiego, ale w klasyfikacji generalnej grupy B zajęłam 1 miejsce, a w generalnej (wszystkie grupy) chyba 4.

Jak zwykle regaty były bardzo dobrze przygotowane, atmosfera miła i spotkałam swoje koleżanki z innych klubów. Może w przyszłym roku uda mi się ten tytuł wywalczyć!

Galeria zdjęć:
Otwarte Mistrzostwa Małopolski
Kraków 2009

Brak komentarzy: